Czym jest Hope4Street?

Hope4Street to dzieciaki z warszawskiej Pragi, które postanowiły zmienić swoje życie.

Dzieci dały się zarazić różnymi formami sztuki i przy jej pomocy budują swój charakter.

Zespół Hope4Street prowadzony jest przez jego liderkę Anię Szmidt, która jest kierownikiem świetlicy socioterapeutycznej „Mały Książe” na Pradze.

Dzieci z H4S wzorowo stawiają się na zajęciach Fudnacji, uczą się tańca i wspierają nas w animowaniu innych potrzebujących uwagi dzieci.

Jest to coś pięknego ponieważ idea „dzieci uczą dzieci” jest najmniej inwazyjna dla przestraszonych i nowych podopiecznych Fundacji.

HOPE4STREET robi z nami kawał dobrej roboty – Dziękujemy Ani i jej tacie Jackowi Szmidt za wspaniałą współpracę! Podziel się nami z innymi i kliknij